Mermerle tanışmamız 1965 yılında merhum İbrahim AKINCI ‘nın önce Mezar taşı daha sonrada Mezar yapmaya başlamasıyla olmuştur. O günün koşullarında azmi ve özverili çalışmasıyla bu alanda kendini yetiştirmiş, bu birikimini bir adım ötesine taşımış, 1982 yılında makinalaşarak atölyeye geçiş yapmıştır. Bununla da yetinmeyip 1996 yılında da kurumsallaşarak Akıncılar Mermer San.Tiç.Ltd.Şti. ünvanı ile  bugün 500 m2 kapalı alan 500 m2 de açık alanda mermer sektöründe  hizmet vermekteyiz. Makina envarterimizde            1 ad Otomatik kesim makinası,1 ad.Alın pah makinası,1 ad. Otomatik Silim makinası,1 ad.Klasik kesim makinası,1 ad.Klasik silim makinası Bulunmaktadır.Bizler bugün firmamızda çalışan elamanlarla beraber bir aile ortamında, ekip ruhunu öne çıkararak sevgi ve saygı çerçevesinde öncelikle müşteri memnuyetiyle beraber kaliteden ödün vermeden hizmet vermek ilkesi sektördeki politikamızı oluşturmaktadır. 

VİZYONOMUZ:        

  Para kazanabilirsiniz ama tercih ediliyor musunuz? Bizim için hedef, aynı kişilere bir ve birden fazla işi değişik zamanlarda yapabilmektir.  Müşteri memnuniyeti ve kalite öncelikli ilkemiz yeniliklere açık sevgi ve saygı çerçevesinde hizmet vermek.

MİSYONUMUZ:                                                                                              

     Başta mermer ve granit doğal taşları olmak üzere işleyerek hizmet sunmak. Bununla beraber kuvars esaslı kompaze taş olan Çimstone ve Belenco yuda işlemeye başlamış bulunmaktayız.     


Akıncılar Mermer San.Tic.Ltd.Şti.
Sanayi Sitesi 15. Blok No:13 Uzunköprü/EDİRNE
Cep 0 532 455 70 28 - 0 532 678 20 09 - Tel:(284) 513 37 61 akincilarmermer@hotmail.com